Morningstar sīkfailu politika

Mēs izmantojam sīkfailus, lai iestatītu lietotāja prioritātes un vāktu pamatinformāciju par to, kā Jūs lietojat mūsu tīmekļa vietnes, piemēram, kuras lapas esat skatījis un kad.

 

Sīkfails ir neliels fails, kas tiek lejupielādēts Jūsu ierīcē, kad veicat piekļuvi tīmekļa vietnei.  

Mēs izmantojam sīkfailus, lai iestatītu lietotāja prioritātes un vāktu pamatinformāciju par to, kā Jūs lietojat mūsu tīmekļa vietnes, piemēram, kuras lapas esat skatījis un kad. Mūsu savāktā informācija palīdz mums izzināt, kas Jums patīk un kas nē; tā palīdz mums uzlabot mūsu tīmekļa vietnes un nodrošināt Jums kopumā labāku kvalitāti.

Sīkfailus mēs arī izmantojam, lai parādītu reklāmas.

Morningstar tīmekļa vietnēs mēs izmantojam tālāk minētos sīkfailu veidus:

Būtiski sīkfaili

Vietnes valoda — mums ir daudz tīmekļa vietņu visā pasaulē, un mēs izmantojam sīkfailus, lai pārliecinātos, ka redzat atbilstošo valodu valstī, kurā atrodaties.

Analītika — ļauj mums noteikt un saskaitīt lietotājus mūsu tīmekļa vietnē, lai izzinātu, kā Jūs virzāties pa vietni un kad Jūs to lietojat. Tas palīdz mums uzlabot veidu, kā tīmekļa vietne darbojas, piemēram, pārliecināties, ka Jūs viegli atrodat to, kas nepieciešams.

Abonements — tas ļauj noteikt, ka esat iegādājies mūsu īpašo pakalpojumu, un pārliecināties, ka varat skatīt saturu un rīkus, par kuriem esat samaksājis.

Funkcionālie sīkfaili

Šie sīkfaili palīdz atcerēties prioritātes, piemēram, kura reģiona tirgu diagrammu Jūs pēdējo reizi skatījāt, lai tādējādi mēs atcerētos parādīt Jums tieši šo diagrammu nākamajā reizē, kad apmeklēsiet šo lapu.

Šie sīkfaili palīdz mums arī saprast, vai esat veicis pieteikšanos vai atteikšanos, un palīdz palikt Jums reģistrētam, ja esat atlasījis šo pieteikšanās opciju. Tas nodrošina to, ka Jums nevajag katru reizi veikt pieteikšanos, ienākot šajā vietnē.

Reklāmas sīkfaili

Morningstar un uzņēmumi, kas izvietojuši reklāmas mūsu tīmekļa vietnēs, izmanto sīkfailus, lai rādītu Jums atbilstošas reklāmas. Tās var ietvert piedāvājumus produktiem, ko esat skatījis citās tīmekļa vietnēs, vai piedāvājumus, kas ir atbilstoši lapām, ko esat skatījis mūsu tīmekļa vietnē. Piemēram, ja nesen esat pētījis jauno tirgu fondu mūsu tīmekļa vietnē, Jums, iespējams, tiks parādīta reklāma no jauno tirgu fonda vai ETF nodrošinātāja.

Trešās puses sīkfaili

Mēs savās tīmekļa vietnēs izmantojam vairākus trešās puses pakalpojumus, kas palīdz mums izpildīt konkrētas funkcijas, piemēram, veikt aptaujas vai savākt atsauksmes.

Kā izslēgt sīkfailus

Sīkfailu izslēgšana ietekmēs Jūsu pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Tālāk ievietoti norādījumi, kā izslēgt sīkfailus nozīmīgākajās pārlūkprogrammās:

Chrome — Iestatījumi (Settings) > Rādīt papildu iestatījumus (Show Advanced Settings) > Satura iestatījumi (Content Settings)

Firefox — Opcijas (Options) > Vēsture (History) > Lietot vēsturei pielāgotus iestatījumus (Use Custom Settings for History)

Internet Explorer — Interneta opcijas (Internet Options) > Privātums (Privacy)

Safari — Prioritātes (Preferences) > Privātums (Privacy)